Business Park P1 – Pezinok, projekt s pozemkami pre firmy – kolaudujeme

Pripravujeme nový Business Park P2 v Pezinku – pozemky cca od 3.500m2 až do 11.500m2 + možnosť spojiť pozemky do väčšieho celku.

Aktuálne 12/2023 – stavebne dokončené, skolaudované + ČS OMV aj s predajňou Billa skolaudovaná + pripravujeme projekty a stavebné povolenia na výstavbu prevádzok / hál pre klientov.

Business Park P1 – pozemky vhodné pre obchodné priestory, prevádzky, služby, showroomy, predajne, haly, sklady, kancelárie, reštauráciu, autobazár, servis a pod. Súčasťou projektu bude aj čerpacia stanica OMV a samoobslužná autoumývarka.

Lokalita: Business Park P1 je situovaný na začiatku mesta Pezinok v smere od Viničného, ide o hlavný ťah od Senca, s výbornou dostupnosťou na diaľnicu a tiež aj na budúci plánovaný obchvat Pezinka, kde pri tomto Business Parku bude výjazd z obchvatu.

Je to vhodné aj pre investorov na postavenie obchodných priestorov, haly, prevádzky a následný prenájom/prípadne predaj.
Pozemky sú v čase inflácie veľmi bezpečnou investíciou.

Začiatok výstavby križovatky, IS, ciest a osvetlenia – cca polovica 10/22, ukončenie kolaudáciou predpokladané na 10/23.

predaj pozemky Business park P1 Pezinok pre firmy

Akciová cena – posledné 2 voľné pozemky v I.etape – väčí priamo pri hlavnej ceste, výborná viditeľnosť.

  • všetky IS (voda, plyn, kanalizácia, elektrika, osvetlenie, cesty)
  • podľa regulatív územia – max. 30% zastavanosť, 25% koeficient zelene
  • výborná dostupnosť na diaľnicu D1, hlavný ťah medzi Sencom a Pezinkom
  • AKCIA: posledné dva voľné pozemky – pozemok číslo 9. a pozemok číslo 7.

Pre obhliadku alebo osobné stretnutie nás prosím neváhajte kontaktovať:
0948 326 777, info@chcempozemok.sk

Klientom v Business Parku P1 – okrem pozemku vieme realizovať aj výstavbu sídla, predajne, alebo skladovej haly, či inej prevádzky. Realizujeme ako murované stavby, tiež aj výstavbu montovaných moderných hál, kompletne vrátane projektu, stavebného povolenia až po kolaudáciu.

Priebeh výstavby Business Parku P1 – Pezinok: