Pozemky pre firmy a realizácia Business stavieb – haly, prevádzky, showroomy, sklady, výroba, predajne a pod.

Chcete mať svoje vlastné sídlo? Už nechcete byť viacej v podnájme? Chcete investovať do vlastnej prevádzky aby sa vám po niekoľkých rokoch investícia vrátila, splatíte úver, alebo leasing a budete majiteľmi svojej budovy, kancelárie, či haly?

Ak áno, tak ste na správnom mieste – ponúkame okrem pozemkov aj realizáciu prevádzky komplexne na kľúč, s možnosťou vybavenia financovania cez banky, alebo cez firemný lízing.

Realizujeme projekty Business Parkov a ponúkame atraktívne stavebné pozemky pre firmy na prevádzky, haly, sklady, výrobu, showroomy, kancelárie a pod.

Okrem budovania pozemkových projektov ponúkame tiež našim klientom komplexné služby od poradenstva, cez projektáciu, vybavenie územného rozhodnutia, stavebného povolenia až po stavebnú realizáciu prevádzky firmy, či už klasické murované stavby, alebo aj moderné haly a budovy z oceľovej konštrukcie + PIR panely, alebo panely z minerálnej vlny a to presne podľa požiadaviek klienta – presne na mieru.

Pozemky aktuálne ponúkame v lokalitách:

 • Bratislava – Vajnory, pozemky od 2.000m2
 • Most pri Bratislave D4 park – 1.etapa, výborná dostupnosť na D4,
  pozemky od 653m2 do cca 15.000m2, IS a cesty už vybudované
 • Rovinka – blízko D4, cca 4ha
 • Pezinok – 1.etapa, výborná dostupnosť na D1 a do Bratislavy, posledný voľný pozemok 5.000m2 – pri ceste / hlavný ťah medzi Sencom – D1 a vstup do Pezinka /
  pozemok vhodný na auto predajňu, autoservis, showroom, kde je vhodná aj väčšia vonkajšia výstavná plocha pri hlavnej a frekventovanej ceste.
 • Bernolákovo, blízko D1
 • Senec, tesne pri D1 – 4,2ha
 • Trnava – pri mestskom obchvate s napojením na D1, pozemky cca 2.000 až 11.000m2
 • pri Košiciach – pri D1, celkovo cca 12ha, pozemky od cca 8.700m2

prípadne v ponuke máme aj viacero samostatných pozemkov a podľa požiadaviek klienta vieme vyselektovať vhodné pozemky aj cez našich obchodných partnerov.

Pre viac info nás kontaktujte na: 0 9 4 8 3 2 6 7 7 7, alebo na info@chcempozemok.sk

Business Park Most pri Bratislave pri D4, predaj pozemkov pre firmy sklady, haly, výroba, kancelárie Bratislava